Skladník s platným vzv preukazom

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
- 570 EUR/brutto (1-3 mes.) - 595 EUR/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a vyskladnenie komponentov podľa požiadaviek,
- výklad a náklad zásielok pomocou vysokozdvižného vozíka,
- fyzický príjem a uskladnenie zásielok,
- príjem materiálu,
- preprava vyskladnených komponentov a strmeňov paletovým vozíkom medzi skladom a ostatnými pracoviskami podľa pokynov,
- spolupráca pri balení a expedovaní tovaru

13-ty plat,
- odmeny podľa platného bonusového systému až do výšky 100 €,
- navyše k mzde stravný lístok v hodnote 3,80 eur, pri odpracovaní 12h zmeny dostane zamestnanec 2ks,
- možnosť prechodu do interného stavu,
- po skúšobnej dobe pracovná obuv zdarma
- dlhodobá, stabilná práca,
- po 6 mesiacoch možnosť predĺženia zmluvy,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť,
- chuť pracovať,
- chuť učiť sa nové veci
- platný preukaz na VZV

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: [email protected]
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3045507  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - 570 EUR/brutto (1-3 mes.) - 595 EUR/brutto