Hľadáme šikovných baličov do výroby, jednoduchá manuálna práca na dohodu! Priamo vo Zvolene!

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3€/hod/brutto + príplatky podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a flexibilných zamestnancov do potravinárskej výroby priamo vo Zvolene. Dlhodobá práca. Pracuje sa na 7,5 hod/zmeny. Práca je vhodná aj ako privyrobenie. Vhodné pre dôchodcov a invalidných dôchodcov.
Potrebné je mať zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve.

Základná hodinová mzda 3€/hod/brutto + príplatky podľa Zákonníka práce

Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na dolu uvedenom telefónnom čísle. Pred nástupom do zamestnania je potrebné absolvovať krátky vstupný pohovor, kvôli registrácii. Nástupy do zamestnania robíme priebežne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

MAHAX Slovakia, s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011. Zaoberáme sa službami vyhľadávania ľudských zdrojov, dočasným pridelením zamestnancov pre firmy, personálnej agendy a mzdového účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2991077  Dátum zverejnenia: 16.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3€/hod/brutto + príplatky podľa Zákonníka práce