Pracovník v potravinárskej výrobe

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Bratislava, Prievidza, Nitriansky kraj, Nitra, Liptovský Mikuláš, Martin, Žilina, Lučenec, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dlhodobá práca v potravinárskom priemysle vhodná pre ženy aj mužov!!
Pracuje sa na denné aj nočné zmeny, prípadná dohoda.

Jedná sa o manuálnu prácu vo výrobe, netreba predošlú prax!
Ide zväčša o pomocné práce - odkladanie prepraviek, odchytávanie výrobkov, balenie, sušenie, krájanie, štítkovanie.

Práca je tiež na expedícií - prevažne nočné zmeny
expedícia pekárenských výrobkov podľa zoznamu
- príjem a výdaj tovaru z vlastnej výroby aj od externých dodávateľov
- vedenie potrebnej evidencie záznamov

V niektorých mestách je to práca na TPP alebo na dohodu s možnosťou prejsť do interného stavu firmy.
Ponúkame dochádzkový bonus za odpracovanie celého mesiaca!
Možnosť záloh!
Zabezpečíme pracovné oblečenie.
Možná dohoda na zmenách.

Na prácu je potrebné mať zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve.

Uchádzači o pracovné miesto v Prešove prosím kontaktujte nás na tel.čísle 0948 732 714 alebo na email: presov@mahax.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať prípadné nadčasy

MAHAX Slovakia, s. r. o. je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa od samotného začiatku zaoberá podporu predaja a výroby – hlavne v oblasti poskytovania personalnych sužieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAHAX Slovakia s.r.o.
Sládkovičová 7
94901 Nitra
ID: 2742514   Dátum zverejnenia: 14.10.2016