Skladník/balič s VZV, Prešov

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a vyskladnenie komponentov podľa požiadaviek
- Výklad a náklad zásielok pomocou vysokozdvižného vozíka
- Fyzický príjem a uskladnenie zásielok
- Príjem materiálu
- Vedenie štatistickej a kvalitatívnej evidencie
- Preprava vyskladnených komponentov a strmeňov paletovým vozíkom medzi skladom a ostatnými pracoviskami podľa pokynov
- Spolupráca pri balení a expedovaní tovaru

- Výborné finančné ohodnotenie
- Bonusy za disciplínu, produktivitu, kvalitu
- Stravné lístky za každý odpracovaný deň v hodnote 3,80 eur
- 13-ty plat
- Pracovná obuv zdarma
- Možnosť prejsť do interného stavu
- Práca na 8 hod. zmenách od PO do PIA - víkendy voľné!!

=== V prípade ak máte skúsenosti s vykonávaním zámočníckych prác, prác na sústruhu a fréze máme pracovnú ponuku aj pre Vás ako mechanik/údržbár!!

Informácie o výberovom konaní

- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- skúsenosti s riadením VZV výhodou
- zodpovednosť
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky alebo email-om.
Životopisy zasielajte na emailovú adresu nižšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Na prácu je potrebný preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2742494  Dátum zverejnenia: 29.9.2016