Dokladač tovaru/merchandiser

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Bratislava, okres Malacky, okres Senec, okres Lučenec, okres Veľký Krtíš, okres Čadca, okres Liptovský Mikuláš, okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.03.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie vyloženia a dokladania tovaru podľa štandardov a požiadaviek
- Čistota tovaru, regálov, boxov
- Odporúčanie objednávok, preceňovanie
- Práca na smeny (podľa prevádzky)
- Nástup možný ihneď (podľa prevádzky)

- Dlhodobá, stabilná práca
- V niektorých mestách aj pomocné práce v potravinárskej výrobe

Povinnosťou je mať platný zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve. Je nutné uviesť mesto odkial pochádzate aby sme Vás vedeli zaradiť na miesto výkonu práce.

V prípade záujmu nás kontaktujte elektronicky emailom na [email protected].

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť MAHAX Slovakia, s.r.o. so sídlom Fábryho 46, 95101 Štitáre, spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov, po dobu 6 mesiacov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Samostatnosť, schopnosť sústrediť sa, chápať a posudzovať, rozhodnosť.
Schopnosť presného dodržiavania stanovených postupov.

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2024119  Dátum zverejnenia: 24.3.2015