Práca v potravinárskom priemysle

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Bratislava, okres Pezinok, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Senica, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.09.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokladanie tovaru
- Zabezpečenie vyloženia a dokladania tovaru podľa štandardov a požiadaviek
- Čistota tovaru, regálov, chladničiek, boxov
- Odporúčanie objednávok

Pomocné práce (Trnava)
- Pravidelné, denné upratovanie
- Čistenie strojov a zariadení podľa sanitačných postupov
- Pomocné práce pri odkladaní tovaru - vhodné pre mužov
- Plnenie ďalších úloh vyplývajúcich so zjednaného druhu práce uložené príslušným vedúcim zamestnancom

Práca na smeny.
Vhodné pre mužov aj ženy.

Povinnosťou je mať platný zdravotný preukaz na prácu v potravinarstve, vydaný na dobu určitú - nie starši ako 2 roky.

V prípade záujmu nás kontaktujte elektronicky emailom na [email protected]. Je nutné uviesť mesto odkial pochádzate aby sme Vás vedeli zaradiť na miesto výkonu práce.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť MAHAX Slovakia, s.r.o. so sídlom Fábryho 46, 95101 Štitáre, spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov, po dobu 6 mesiacov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Samostatnosť, schopnosť sústrediť sa, chápať a posudzovať, rozhodnosť, odolnosť.
Schopnosť presného dodržiavania stanovených postupov.

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1846978  Dátum zverejnenia: 28.8.2014