Čašník/ krupiér

MAGNUS GAME, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
mesačný čistý príjem 900,00 Eur a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiavanie poriadku, starostlivosť o čistotu a chod prevádzky
- obsluha výherných prístrojov a videolotérií a oboznámenie zákazníkov
- obsluha a starostlivosť o zákazníkov v herni
- poskytovanie alko,nealko nápojov
- práca s pokladňou
- práca aj v nočných hodinách,
- komunikácia so zákazníkmi
- dodržiavanie pracovných postupov na prevádzke
- práca s hotovosťou
- príjímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavenie, vyučtovanie
- denné, mesačné evidenice
- zodpovednosť , orientácia na zákazníka

- perspektívne zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
- príjemné prostredie
- práca v mladom kolektíve
- veľmi dobré platové podmienky
- zaškolenie a priebežné vzdelávanie
- zázemie a stabilita
- možnosť osobného rastu
- práca na TPP
- stravné lístky v hodnote = 4,00 Eur
- dovolenka
-pravidelný mesačný príjem

Životopis v slovenskom jazyku spolu s Vašou fotografiou zasielajte na email: magnusgame.ea@gmail.com, do predmetu emailu, prosíme uviesť názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Prosíme zaslať aj Váš telefonický kontakt.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem a za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, bezúhonnosť, lojálnosť voči zamestnávateľovi, samostatnosť pri práci, komunikatívnosť, iniciatíva, príjemné vystupovanie, časová flexibilita, výpis z registra trestov, dobrý zdravotný stav, doterajšia prax v oblasti: čašník, krupiér je výhodou, ochota pracovať aj v nočných hodinách.

Magnus Game s.r.o. je stabilná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá prevádzkuje vlastné herne a umiestňuje videolotérie a výherné automaty do rôznych typov prevádzok a pohostinstiev, herní, barov a pod.
Je jednou z najväčších spoločností v trnavskom kraji a neustále rozširuje počet svojich herní.

Spoločnosť Magnus Game s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Prevádzkuje 5 herní a prenajíma výherné automaty a videolotérie do prevádzok.
Poskytuje rýchly a kvalitný servis pre všetkých klientov.

V moderných priestoroch, spoločnosť Magnus Game poskytuje svojim zákazníkom vysoko kvalitné služby.
Spoločnosť je naklonená moderným informačných technológiám. V tíme Magnus Game,s.r.o., sa cení serióznosť, ctižiadostivosť a kvalitné osobné vzťahy.

O kvalite služieb svedčí CERTIFIKÁT o zaradení spoločnosti, do Registra solventných firiem, udelený certifikačným orgánom za rok 2013, 2014 aj 2015

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Magnus Game s.r.o.
Staničná 9
91701 Trnava
ID: 1971181   Dátum zverejnenia: 4.10.2016