Procesný inžinier- absolventská prax

MAGNA SLOVTECA, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
na základe platnej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- získavanie vedomostí z oblastí výrobných procesov v automobilovom priemysle
- trouble shooting- analýza stability procesov (SPC)
- návrh montážnych a technologických procesov
- zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného
procesu (napr. Kaizen, Lean, Ergonómia, ESD, poka-yoke a pod.)
- tvorba pracovných postupov výrobných operácií a ich úprava
- trénovanie operátorov a nastavovačov

- po ukončení absolventskej praxe možnosť pokračovania v pracovnom pomere na dobu neurčitú
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- stabilné pracovné miesto
- možnosť čerpania zamestnaneckých benefitov
-možnosť privyrobiť si nad rámec absolventskej praxe

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku s uvedením názvu pozície o ktorú sa uchádzate.

V žiadosť uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na výberové konanie budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky prijatia na absolventskú prax prostredníctvom Úradu práce!
- znalosť anglického jazyka výhodou
- vzdelanie technického smeru
- znalosť tvorby MTM analýz (UAS)- výhodou
- flexibilita
- analytické myslenie

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu.
Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 309 divíziami a 99 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 29 krajinách. Zamestnávame viac ako 152 000 zamestnancov so zámerom dodávať pre našich zákazníkov produkty najvyššej kvality za podpory inovatívnych procesov a World Class Manufacturing.
Našou víziou je byť preferovaným globálnym partnerom v automobilovom priemysle a súčasne ponúkať našim zamestnancom najlepšie podmienky pre realizáciu, zároveň byť zodpovedným k životnému prostrediu a v neposlednej rade byť stabilnou dlhodobou investíciou pre našich akcionárov.

MAGNA Slovteca, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Magna International, ktorá na slovensku pôsobí od roku 1994.
Hlavnou činnosťou je výroba vonkajších a vnútorných spätných zrkadiel ako i smeroviek na osobné automobily pre renomované automobilky. (VW, BMW, Toyota, Ford, PSA, Renault, AUDI, Nissan, Mercedes, Suzuki, Fiat a pod.)

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Rybárska 1
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 2749639   Dátum zverejnenia: 4.10.2016