Procesný inžinier- absolventská prax

Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
na základe platnej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • získavanie vedomostí z oblastí výrobných procesov v automobilovom priemysle
  • trouble shooting- analýza stability procesov (SPC)
  • návrh montážnych a technologických procesov
  • zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného
procesu (napr. Kaizen, Lean, Ergonómia, ESD, poka-yoke a pod.)
  • tvorba pracovných postupov výrobných operácií a ich úprava
  • trénovanie operátorov a nastavovačov

  • po ukončení absolventskej praxe možnosť pokračovania v pracovnom pomere na dobu neurčitú
  • práca v medzinárodnej spoločnosti
  • stabilné pracovné miesto
  • možnosť čerpania zamestnaneckých benefitov
  • možnosť privyrobiť si nad rámec absolventskej praxe

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku s uvedením názvu pozície o ktorú sa uchádzate.

V žiadosť uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na výberové konanie budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky prijatia na absolventskú prax prostredníctvom Úradu práce!
  • znalosť anglického jazyka výhodou
  • vzdelanie technického smeru
  • znalosť tvorby MTM analýz (UAS)- výhodou
  • flexibilita
  • analytické myslenie

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Hrdlicová
E-mail: poslať životopis
ID: 2749639  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na základe platnej legislatívy