Asistent nákupného oddelenia- zástup MD/RD

Rybárska 1, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ aktualizácia a evidencia dokumentácie oddelenia nákupu
▪ zasielanie objednávok dodávateľom
▪ vystavovanie objednávok na transport
▪ aktualizácia interných systémov cien
▪ reporting & konsolidácia výsledkov

  • Práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti
  • Motivujúci systém odmeňovania - zamestnanecké podiely na zisku
  • 13., 14. mzda
  • bohatý výber zamestnaneckých benefitov, jazykové vzdelávanie
  • Mobilný telefón, notebook
  • Flexibilná pracovná doba

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis v slovenskom a v ANGLICKOM jazyku s uvedením názvu pozície, o ktorú sa uchádzate.

V žiadosti uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov spĺňajúcich požiadavky obsadzovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Prax v administratíve min. 1 rok (nadnárodná spoločnosť výhodou)
  • Prax v automotive vítaná
  • AJ – slovom aj písmom - podmienka
  • SAP – výhoda, nie podmienka
  • analytické myslenie, samostatnosť, precíznosť
  • flexibilita, komunikačné zručnosti

Magna International je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Sme popredným dodávateľom komponentov pre automobilový priemysel s 351 divíziami a 103 vývojovými a obchodnými centrami, ktoré pôsobia v 30 krajinách.

Divízia Magna Slovteca v Novom Meste nad Váhom od roku 1994 vyrába vonkajšie a vnútorné spätné zrkadlá, v ktorých je Magna globálnym trhovým lídrom č. 1. Okrem výroby tu máme aj vývojové R&D centrum. V portfóliu máme viac ako 15 renomovaných automobilových zákazníkov
Viac informácií o spoločnosti

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Hrdlicová
E-mail: poslať životopis
ID: 2741430  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa skúseností kandidáta