HR Admin

MAGNA SLOVTECA s.r.o., o.z. Magna Trnava

Miesto práce
Trstínska ulica, Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

participácia na vytváraní firemnej kultúry, pracovného prostredia, vzťahov so zamestnancami a interných vzťahov medzi spoločnosťou a zamestnancami
sledovanie dodržiavania firemnej kultúry
dohliada nad dodržiavaním personálnych procesov, smerníc a interných pravidiel, prispieva k ich neustálemu zlepšovaniu a zefektívňovaniu
podpora pri príprave pracovných zmlúv, dohôd a ostatných pracovnoprávnych dokumentov
spracovávanie dochádzky zamestnancov v elektronickom systéme ANeT, kontrola podkladov a príprava podkladov pre spracovávanie miezd podľa požiadaviek, spolupráca so spracovateľmi dochádzky
kontrola vrátených pracovných listov a ich administrácia
navrhovanie zlepšení dochádzkového systému
podpora pri zaškoľovaní užívateľov Anetu
vybavovanie vstupných a výstupných pracovných formalít
komunikácia s úradom práce, súdmi a políciou, atď,..
interné oznamy spoločnosti
lekárske prehliadky (vstupné, periodické, posudkové atď.)
spracovávanie mesačných odmien zamestnancov, ich následná administrácia
kontrola dodržiavania liečebného režimu
pohovory – “návrat do práce-RTW” a príprava podkladov
komunikácia s personálnymi agentúrami (podklady pre mzdy, kontrola faktúr)
komunikácia s externou mzdovou spoločnosťou
objednávanie a distribúcia stravných lístkov, výplatných pások, benefitov a pod.
zadávanie objednávok – Banf-ov do SAP-u
HR reporting
príprava podkladov pre HR manažéra/Personalistu-seniora
pravidelné reportovanie HC, fluktuácie, absentizmu, atď,..
príprava podkladov pre prezentácie
Ochrana osobných údajov
koordinácia ochrany osobných údajov spoločnosti
komunikácia s externou poradenskou firmou
poučenia o ochrane osobných údajov
zabezpečenie súladu so Zákonom o ochrane osobných údajov
upozorňovanie na možné riziká
vybavovanie požiadaviek zamestnancov
ďaľšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

Kontaktovať ohľadom osobného pohovoru budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Prosím posielať životopis spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR

SŠˇvzdelanie s maturitou/VŠ vzdelanie
vzdelanie v oblasti personálneho manažmentu výhodou
skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii na personálnom oddelení výhodou
anglický, resp. nemecký jazyk na pokročilej úrovni
samostatnosť, diskrétnosť, flexibilita
spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť, dôraz na detail
ochota učiť sa nové veci, proaktivita
organizačné zručnosti
komunikatívna osobnosť, príjemné vystupovanie
orientácia na interného zákazníka
znalosti v oblasti Zákonníka práce výhodou
užívateľské ovládanie MS Office
expert Excel, Powerpoint
analytické myslenie
užívateľská znalosť HUMAN
aktívny vodič

Magna je kanadská spoločnosť, ktorá patrí k najväčším dodávateľom dielov pre automobilový priemysel.
Magna Slovteca s.r.o., odštepný závod Magna Trnava, pôsobí na slovenskom trhu od r. 2006 a je súčasťou skupiny Magna Interiors.
Hlavnou činnosťou je výroba kvalitných interiérov - dverových obložení, dverových panelov, rúčiek, stredových konzôl, paluboviek, atď,.. pre výrobcov automobilov, napr. BMW, Mercedes, Porsche, Peugeot.
Celosvetovo má Magna 130.000 zamestnancov a 400 divízií.
Aktuálny počet zamestnancov v Trnave je 540.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2186931  Dátum zverejnenia: 17.7.2015