Informatik v Oddelení informačných technológií /RMIS/

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
júl
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Fyzická inštalácia, nastavovanie, údržba IT techniky /PC, notebooky, tlačiarne, periférie,.../
2. Inštalácia a podpora operačných systémov /Windows/ na PC
3. Inštalácia aplikácií na PC, správa sieti, nastavovanie aktívnych prvkov siete.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – Informatik - rMIS - neotvárať“, najneskôr do 28.06. 2017 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu: www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Vzdelanie: stredoškolské s maturitou / ukončené VŠ I. stupňa.
2. Znalosť anglického jazyka min. na úrovni B2.
3. Skúsenosť s administráciou sietí a správou počítačov vítaná.
4. Bezúhonnosť.
5. Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3102229  Dátum zverejnenia: 14.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou