Samostatný odborný referent v oddelení stratégií rozvoja mesta a tvorby územnoplánovacích dokumentov /SÚP – ENVIRO/

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie posudzovania a tvorby územnoplánovacích a iných podkladov a dokumentácií súvisiacich s environmentalistikou, včítane prípravy stanovísk v procese EIA podľa zákona č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie v znení neskorších predpisov.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
5. Výpis z registra trestov nie starší ako jeden mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR SÚP ENVIRO - neotvárať“, najneskôr do 12.04.2017 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

enviromenátlne plánovanie a manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

1. ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa, environmentálne plánovanie a manažment,
2. odborná prax minimálne 3 roky v odbore alebo v samospráve výhodou,
3. znalosť princípov územného plánovania, krajinnej ekológie, environmentálneho plánovania, posudzovania vplyvov na životné prostredie a environmentálneho manažmentu na úrovni zonálnej, celomestskej a regionálnej úrovni
4. znalosť príslušnej legislatívy v danej oblasti /najmä zákon č. 24/2006 Z. z. a 543/2002 Z. z./
5. bezúhonnosť,
6. komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie a schopnosť verejne prezentovať
7. ovládanie PC na užívateľskej úrovni, ovládanie GIS systémov výhodou
8. znalosť cudzieho jazyka vítaná

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2990114  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou