Vedúci referátu programového manažmentu a ochrany budov v oddelení vnútornej správy

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie správy hnuteľného a nehnuteľného majetku budov Primaciálneho paláca, Uršulínskej 6 a budov Laurinská 5 a 7.
Komplexné zabezpečenie priestorov Primaciálneho paláca pre spoločenské, kultúrne a politické podujatia.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle §11 ods.4 Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
5. Výpis z registra trestov, nie starší ako jeden mesiac.
6. Písomná koncepcia výkonu funkcie.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – vedúci referátu programového manažmentu a ochrany budov v OVS - neotvárať“, najneskôr do 26.04. 2017 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Ukončené vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa.
Odborná prax minimálne 5 rokov, výhodou prax v štátnej správe alebo samospráve.
Riadiaca prax min. 1 rok.
Bezúhonnosť.
Znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné a riadiace schopnosti, koncepčné myslenie.
Znalosť anglického jazyka.
Dobré znalosti Microsoft Word, Microsoft Excel.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2990102  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou