Trainee program pre študentov VŠ v Sekcii územného plánovania

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Spolupráca pri vypracovávaní urbanistických prieskumov a podkladov pre spracovávanie architektonických a urbanistických štúdií.
2. Administratívne práce spojené s činnosťou sekcie.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis v slovenskom jazyku.
3. Potvrdenie o návšteve školy.
4. Motivačný list.
5. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – Trainee program: ÚZEMNÉ PLÁNOVANIE - neotvárať“, najneskôr do 20. 04. 2017 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

urbanizmus, architektúra alebo krajinná tvorba

1. Študenti VŠ (4. – 6. ročník) so zameraním na urbanizmus, architektúru alebo krajinnú tvorbu.
2. Skúsenosti s vypracovávaním urbanistických prieskumov a podkladov pre spracovávanie architektonických a urbanistických štúdií.
3. Znalosť anglického jazyka.
4. Bezúhonnosť.
5. Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2984934  Dátum zverejnenia: 23.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou