Samostatný odborný referent – finančný manažér v oddelení stratégie a projektov

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sledovanie prioritných projektov hlavného mesta, vyhľadávanie možností spolufinancovania z fondov EÚ a koordinácia spolupráce s odbornými útvarmi magistrátu na zabezpečenie realizácie, prefinancovania a implementácie projektov pri ich spolufinancovaní z fondov EÚ.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
5. Výpis z registra trestov nie starší ako 1 mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie - finančný manažér OSAP - neotvárať“, najneskôr do 06.02.2017 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu: www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo účtovnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Požiadavky na vzdelanie a znalosti:
Ukončené vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa ekonomického alebo účtovníckeho zamerania.
Odborná prax minimálne 5 roky, z toho minimálne 2 roky ako finančný manažér.
Znalosť problematiky EÚ fondov (vypracovanie žiadostí o NFP, prípravy ŽoP, podkladov na VO a zmlúv o NFP/kontrolou žiadosti o NFP, kontrolou ŽoP, kontrolou VO a zmlúv o NFP) a súvisiacej legislatívy.
Zrealizované minimálne 2 projekty financované z EÚ fondov.
Skúsenosti so spracovaním finančných analýz, resp. účtovných podkladov.
Bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
Ovládanie PC na používateľskej úrovni.
Znalosť anglického jazyka výhodou.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2904104  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou