Údržbár

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon individuálnych, remeselne odborných prác spočívajúcich v zabezpečovaní prevádzky, údržby a opráv v ubytovacích bunkách.
Odstraňovanie bežných vodoinštalačných, resp. elektrických a ostatných porúch.
Výkon malých, drobných opráva a údržby.
Uvedené činnosti sa vykonávajú v pracovných dňoch.

Možnosť ubytovania.
Stabilné zamestnanie.
Práca v dobrom kolektíve.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
5. Výpis z registra trestov nie starší ako jeden mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – údržbár - neotvárať“, najneskôr do 2. 11. 2016 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodoinštalatér/elektrikár

Počet rokov praxe

5

Ukončené stredné odborné vzdelanie, zameranie vodoinštalatér, resp. elektrikár.
Odborná prax 5 rokov v obdobnej pozícii.
Bezúhonnosť.
Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2742382  Dátum zverejnenia: 19.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou