Samostatný odborný referent – informatik /ESBS/ v Oddelení informačných technológií

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava 1
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie koncepcií a metodiky rozvoja informačného systému – Elektronických Služieb Bratislavskej samosprávy- ESBS.
Zabezpečovanie prevádzky časti informačného systému, zabezpečovanie prevádzky zariadení informačných systémov.
Aktualizácia obsahu ESBS portálu hlavného mesta SR v súlade s platnou legislatívou

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
Životopis v slovenskom jazyku.
Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
Výpis z registra trestov nie starší ako jeden mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR informatik /ESBS/ - neotvárať“, najneskôr do 4.10. 2016 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie inzerátu na www.bratislava.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.10.2016 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
Prax v oblasti informačných technológií.
Ekonomické znalosti sú výhodou
Počítačové znalosti: /MS SQL – pokročilý, Microsoft Windows – pokročilý, znalosť CMS aplikácií, administrácia serverov na platforme Windows, zabezpečenie aplikačnej podpory užívateľom, riešenie problémov)
Znalosť anglického jazyka.
Bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hlavné mesto SR Bratislava
Primaciálne nám. 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Poschová
Tel.: 02/59356336
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730428   Dátum zverejnenia: 20.9.2016