Samostatný odborný referent - referát cestného správneho orgánu

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. m. SR, Primaciálne nám. 1, Bratislava 841 99, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje prenesený výkonu štátnej správy na úseku pozemných komunikácií – rozhodovacej činnosti cestného správneho orgánu pre miestne komunikácie I. a II. triedy, najme v oblasti priestupkov, deliktov a iných porušení ustanovení zákona č. 135/1961 Zb. o pozemných komunikáciách (cestný zákon) v znení neskorších predpisov.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
5. Výpis z registra trestov nie starší ako jeden mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR referátu cestného správneho orgánu - neotvárať“, najneskôr do 18. 02. 2016 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1
Celé znenie na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

správne konanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené vysokoškolské právnické vzdelanie 2. stupňa - správne konanie.
Skúsenosti v oblasti činnosti cestného správneho orgánu výhodou.
Prax v samospráve výhodou.
Znalosť legislatívy verejnej správy, samosprávy a správneho konania (zákon č. 71/1967 Zb. o správnom konaní (správny poriadok) v znení neskorších predpisov - výhodou.
Bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
Ovládanie PC na úrovni pokročilý MS OFFICE (Word, Excel, Outlook).

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2423471  Dátum zverejnenia: 4.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou