Samostatný odborný referent - implementačný projektový manažér

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. m. SR, Primaciálne nám. 1, Bratislava 841 99, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za celkové riadenie realizácie programu.
Činnosť správcu realizácie programu:
- koordinácia zamestnancov tímu
- príprava, spracovanie a kontrola dokumentácie VO investičných častí,
- zabezpečuje manažovanie výkonnosti procesov, optimalizácia a kontinuálne zlepšovanie procesov,
- zabezpečuje komunikáciu medzi EIB a hl. mestom Bratislava na všetkých úrovniach,
- zabezpečenie a výkon risk-managementu a procesného riadenia,
- dohľad nad realizáciou opatrení energetickej efektívnosti budov a verejného osvetlenia,
- zodpovedá za čerpanie finančných zdrojov, ich vyúčtovanie, efektívnosť a oprávnenosť,
- zodpovedá za komplexnosť a kvalitu jednotlivých výstupov projektu EIB a vedeniu mesta,
- zodpovedá za dodržiavanie platnej legislatívy, ustanovení Dohovoru primátorov, smerníc EIB a jednotlivých postupov projektu „Programu energetickej efektívnosti budov a zariadení“ a ustanovení zmluvy CONTRACT FOR A PROJECT DEVELOPMENT SERVICES uzatvorenej medzi EIB a hl. mestom Bratislava.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Fotokópia certifikátu z anglického jazyka (úroveň minimálne C2).
5. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
6. Výpis z registra trestov nie starší ako jeden mesiac.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – SOR implementačný projektový manažér - neotvárať“, najneskôr do 03. 03. 2016 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojnícke so zameraním na energetiku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa stavebné alebo strojnícke so zameraním na energetiku, prípadne ekonomické v kombinácii so stredoškolským vzdelaním technického smeru s vyučovacím odborom energetika (stavebnícka, strojnícka, elektrotechnická SŠ).
Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni – minimálne C2 / certifikát výhodou.
Vodičský preukaz skupiny B.
Prax v oblasti správy, stavebného dozoru, energetiky, inžinierskej činnosti a pod. vítaná
Znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy.
Bezúhonnosť.
Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, zvládanie stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
Ovládanie PC na používateľskej úrovni ( Word, Excel, Outlook, Internet)

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2423416  Dátum zverejnenia: 4.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou