Samostatný odborný referent - právnik v oddelení usmerňovania investičnej činnosti

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hl. m. SR, Primaciálne nám. 1, Bratislava 841 99, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rieši právne aspekty súvisiace s prípravou záväzných stanovísk mesta k investičnej činnosti a plní ďalšie úlohy súvisiace s riešením zložitej právnej agendy vo viacerých oblastiach práva s hlavným zameraním na oblasť výkonu územnoplánovacej činnosti mesta podľa ustanovení stavebného zákona.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
5. Výpis z registra trestov nie starší ako jeden mesiac

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – právnik odd. usmerňovania investičnej činnosti - neotvárať“, najneskôr do 18.2.2016 na adresu:

oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Celé znenie na www.bratislava.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

1. Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa právnické.
2. Odborná prax v štátnej správe resp. v samospráve min. 5 rokov, prax na stavebnom úrade výhodou
3. Výborná znalosť zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov a jeho vykonávacích vyhlášok, legislatívy verejnej správy a samosprávy, znalosť ďalších súvisiacich právnych predpisov, výhodou najmä: zákona o prokuratúre zákona o petičnom práve, zákona o sťažnostiach, zákona o slobode informácií, správneho poriadku a právnych predpisov správneho súdnictva.
4. Znalosť resp. schopnosť „čítania“ územnoplánovacej dokumentácie a stavebnej projektovej dokumentácie rôznych stupňov výhodou.
5. Znalosť anglického, resp. nemeckého jazyka na pokročilej úrovni výhodou.
6. Bezúhonnosť.
7. Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
8. Ovládanie PC na používateľskej úrovni.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2423377  Dátum zverejnenia: 4.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou