Odborný konzultant pre projekt „Bratislava sa pripravuje na zmenu klímy” a projekt “EPO Urban“

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy, Primaciálne nám.č.1, 814 99 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
október2015 - november2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- na externej báze poskytovať konzultačnú činnosť formou osobnej, telefonickej alebo písomnej, či už poštovej alebo emailovej komunikácie na základe pokynov a plniť ďalšie úlohy pridelené nadriadeným
- zúčastňovať sa pripravovaných školení a pracovných porád
- plniť úlohy vyplývajúce zo záverov rokovaní vo svojej špecifickej oblasti
- spracovávať a sumarizovať poznatky za odbornú časť pri vytváraní platformy pre potreby vytvorenia efektívnej metódy poradenstva

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania
2. Životopis (obsahujúci informácie o praxi a znalostiach)
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
4. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Druh pracovného pomeru:
Dohoda o vykonaní práce na dobu určitú do 31.12.2015

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – konzultant pre projekt EPO Urban pre oblasť (uveďte názov oblasti podľa tejto výzvy) - neotvárať“, najneskôr do 19.10.2015 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

- ukončené úplné stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- prax v danej oblasti (minimálne 3 roky), prednášková činnosť a znalosť anglického jazyka výhodou
- bezúhonnosť
- komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné a riadiace schopnosti, koncepčné myslenie
- ovládanie PC na používateľskej úrovni

Odbornosť a špecializácia v oblastiach:
- životné prostredie a udržateľný rozvoj – udržateľné hospodárenie so zrážkovou vodou na pozemkoch (napr. návrh na vsakovanie zrážkovej vody, riešenie odpojenia sa od stokovej sústavy formou zachytávania a možného sekundárneho využitia zrážkovej vody a pod.)

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2283342  Dátum zverejnenia: 9.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou