Kandidát na pozíciu Generálny riaditeľ a Predseda predstavenstva spoločnosti Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., so sídlom Prešovská 48, Bratislava., Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Generálny riaditeľ a Predseda predstavenstva Bratislavskej vodárenskej spoločnosti a.s.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania
2. Životopis
3. Rozvojový plán obchodnej spoločnosti do roku 2020 v rozsahu maximálne štyri strany
4. Súhlas kandidáta so zverejnením životopisu a rozvojového plánu obchodnej spoločnosti
5. Overený doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
6. Originál výpisu z registra trestov nie starší ako tri mesiace
7. Kópia platného vodičského preukazu (skupina B)
8. Čestné vyhlásenie, že kandidát nemá žiadne dlhy voči verejnej správe

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke s označením: „Výberové konanie – Strategické spoločnosti hl. mesta - NEOTVÁRAŤ“,
najneskôr do 3. augusta 2015 do 12.00 hod. na adresu:

oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

5

Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa
Riadiaca prax minimálne 5 rokov
Znalosť svetového jazyka
Bezúhonnosť

Výhodou kandidáta je:
Vzdelanie v odbore
Prax v odbore
Skúsenosti z verejnej správy

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2177368  Dátum zverejnenia: 10.7.2015