Vedúci oddelenia územného rozvoja mesta

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy, Primaciálne nám. č.1, 814 99 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Komplexné riadenie a koordinácia činnosti oddelenia územného rozvoja mesta,
2. usmerňovanie územného rozvoja, kontrola a koordinácia prípravy záväzných stanovísk k investičným zámerom hlavného mesta SR Bratislavy, kontrola a koordinácia prípravy územnoplánovacích informácií hlavného mesta SR Bratislavy,
3. príprava záväzných stanovísk hlavného mesta SR Bratislavy k investičnej činnosti v rámci územného konania a pri dodatočnej legalizácii stavieb v zmysle ustanovení stavebného zákona (§ 140 b zákona 50/1976 Zb. v znení neskorších predpisov),
4. prešetruje vecný obsah interpelácii poslancov, vypracováva návrhy odpovedí, vrátene návrhov na riešenie, zodpovedá za úplnosť podávaných informácií,
5. komunikácia s verejnosťou v rámci horeuvedených výkonov oddelenia,
6. konzultačná činnosť v oblasti svojho pôsobenia,
7. spolupráca pri tvorbe a napĺňaní GIS územného plánu,
8. spolupráca pri tvorbe metodík v oblasti územného plánovania.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Písomná koncepcia výkonu funkcie cca 3 strany.
5. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle § 11 ods. 4 Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – vedúci ORM - neotvárať“, najneskôr do 5. mája 2015 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra

Počet rokov praxe

3

Ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa, odbor architektúra.
Odborná prax minimálne 3 roky v projekcii alebo v samospráve výhodou.
Riadiaca prax minimálne 3 roky – riadenie kolektívu min. 5 - 7 osôb.
Znalosť územného plánu výhodou.
Výhodou skúška odbornej spôsobilosti pre pracovníkov stavebných úradov.
Bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie.
Ovládanie PC na používateľskej úrovni. (Microsoft Office).
Znalosť cudzieho jazyka vítaná.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2090346  Dátum zverejnenia: 21.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou