Odborný referent referátu účtovníctva

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Magistrát hlavného mesta Slovenskej republiky, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie ucelenej účtovnej agendy, spracovávanie podkladov k informácii pre mestské zastupiteľstvo, spolupráca pri zostavovaní zákonom stanovených výkazov.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle §11 ods.4 Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – odborný referent referátu účtovníctva - neotvárať“, najneskôr do 9. apríla 2015 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

3

Stredné odborné vzdelanie ekonomické s maturitou.
Dobrá znalosť podvojného účtovníctva obcí, rozpočtových a príspevkových organizácií.
Znalosť daňovej a účtovnej legislatívy.
Znalosť IFRS štandardov.
Prax v podvojnom účtovníctve minimálne 3 roky.
Znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy.
Bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné, analytické a riadiace schopnosti, koncepčné a logické myslenie.
Ovládanie PC na úrovni pokročilý.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2062552  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou