Vedúci referátu účtovníctva

Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Magistrát hlavného mesta Slovenskej republiky, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a koordinácia činnosti referátu účtovníctva.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.
4. Písomná koncepcia výkonu funkcie cca 3 strany.
5. Súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle §11 ods.4 Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie – vedúci referátu účtovníctva - neotvárať“, najneskôr do 2. februára 2015 na adresu:
oddelenie ľudských zdrojov
Primaciálne nám. č. 1
814 99 Bratislava 1

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Riadiaca prax minimálne 5 rokov na vedúcej pozícii v oblasti účtovníctva – riadenie kolektívu minimálne 5 zamestnancov.
Odborná prax minimálne 5 rokov, prax v samospráve výhodou.
Znalosť účtovníctva verejnej správy: stupeň pokročilý.
Znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy.
Bezúhonnosť.
Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné, analytické a riadiace schopnosti, koncepčné a logické myslenie.
Ovládanie PC na úrovni pokročilý.

Verejná správa - samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1983994  Dátum zverejnenia: 19.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou