Referent cestovnej kancelárie

MAGIC Travel, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priamy predaj zájazdov, práca s klientmi, kontakt so zahraničnými partnermi, vypracovanie cenových kalkulácií podľa individuálnych požiadaviek, spracovanie obchodnej agendy

Bonusy z objemu predaja, zamestnanecká zľava na produkty CR

Kompletný štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku posielajte na e-mailovú adresu veronika.hrinova@magictravel.sk.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

min. stredoškolské vzdelanie, aktívna znalosť AJ, prax v cestovnej kancelárii min. 2 roky, znalosť rez. systému Galileo alebo Amadeus výhodou, flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, vysoké pracovné nasadenie, geografické znalosti

Svojim klientom zabezpečujeme nezabudnuteľné zážitky spojené s maximálnym komfortom už viac ako pätnásť rokov. Viac informácii o našej cestovnej kancelárii nájdete na www.magictravel.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAGIC Travel
Zamocka 38
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Kružlicová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2828935   Dátum zverejnenia: 27.11.2016