Prípravár výroby+obsluha pásovej píly

mageba Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Južná 4, 91501 Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
16.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v strojárskom priemysle v dvojzmennej prevádzke.
Rezanie, strihanie, vŕtanie materiálov na klasických/konvenčných strojoch (píla, tab. nožnice, vŕtačka...) a obsluha pásovej píly. Vyžaduje sa znalosť výkresovej dokumentácie. VZV, viazačský, žeriavnický, zváračský preukaz - výhodou. Predchádzajúca prax na CNC stroji výhoda.

Príplatky za prostredie, možnosť nadčasov, prémie za výkon, možnosť získania alebo obnovenia certifikátov (VZV, viazačský, žeriavnický, zváračský).

Kontaktovaní budú len vybratí uchádzači. Výberové konanie pozostáva z osobného pohovoru a prípadnej praktickej skúšky. Profesijný životopis zasielať na mail: msedilekova@mageba.sk, prosíme uviesť telefónny kontakt a mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické - podmienkou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pracovitosť a spoľahlivosť, manuálna zručnosť, schopnosť pracovať aj v tíme, flexibilita. Predchádzajúca prax na klasických strojoch (píla, tab. nožnice, vŕtačka...).

Spoločnosť zaoberajúca sa vo svojich prevádzkach výrobou mostných dilatačných záverov a ich častí, mostných ložísk, predovšetkým sa jedná o zvárané oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Križovatka 5
969 01 Banská Štiavnica
ID: 852194   Dátum zverejnenia: 5.10.2016