Zvárač/Zámočník

mageba Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pri Krásnej 4, 040 12 Košice, Košice
Termín nástupu
03.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v strojárskom priemysle v dvojzmennej prevádzke.
Zváranie oceľových konštrukcií. Obsluha zváracieho robota, zváracieho automatu, zváranie MIG, MAG, ultrazvukové zvary. Zámočnícke a montážne práce. Vŕtanie, brúsenie, pílenie, strihanie, rovnanie, ohýbanie, obsluha zariadení.

Príplatky za prostredie, možnosť nadčasov, prémie za výkon, možnosť získania alebo obnovenia zváracích certifikátov.
Termín nástupu: ihneď

Pre zaradenie do výberového konania je potrebné zaslať e-mailom profesný životopis. Výberové konanie bude formou pohovoru a možnej praktickej skúšky. Životopisy prosíme zasielať: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pracovitosť a spoľahlivosť, manuálna zručnosť, schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, flexibilita.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou mostových dilatačných záverov a ich častí. Jedná sa o certifikované stavebné výrobky - zvárané oceľové konštrukcie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1711727  Dátum zverejnenia: 1.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou