Manažér agentúrnej kancelárie Allianz

Magdaléna Vávrová - Agentúrna kancelária Allianz

Miesto práce
Paulínska 17, Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacFixna zložka/ provízne ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako najlepšie servisovať tisíce klientov, ktorí nemajú svojho poradcu?
Jednou z možností je získať kvalitnú posilu do tímu a benefitovať na tom spoločne.
Pre TOP adresu v Trnave, ktorou je Allianz Agentúrna kancelária vyberáme manažéra. Pobočka má viac ako 30 ročnú históriu spolu so silou najúspešnejšej poisťovne na Slovensku.

Tvojou náplňou práce bude:
vedenie tímu obchodníkov
nábor a výber
adaptácia
vedenie porád a podpora svojho tímu
aktívna účasť na firemných vzdelávacích a rozvojových školeniach

Ponúkame:
- aktívnych klientov, ktorých môžeš dostať ty alebo tvoj tím do správy
- možnosť zdieľať agentúrne priestory na TOP adrese v Trnave
- nadštandardný príjem s možnosťou fixu až na 1 rok.
- k tomu dobrú atmosféru a podporu pri pracovnej zmene,ktorá si vyžaduje vystúpiť z komfortnej zóny, aby si sa mohol posunúť ďalej.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

prax vo vedení tímu
prax v oblasti finančníctva alebo bankovníctva výhodou
schopnosť motivovať a viesť tím
pozitívna energia
organizačné schopnosti
orientácia na výsledky a efektivitu
spoľahlivosť, komunikatívnosť

Zastúpenie Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s, ktorá je najväčšia univerzálna komerčná poisťovňa na Slovensku. Je dlhodobým lídrom na slovenskom poistnom trhu a jej klienti vedia, že sa vždy môžu s dôverou obrátiť na spoločnosť, ktorá stojí na stabilných pilieroch, akými sú finančná sila, tradícia a profesionalita.
Dlhoročné profesionálne skúsenosti firmy, vytvárajú široký priestor pre kariérny rast . Vedenie spoločnosti umožňuje zamestnancom kontinuálny profesionálny aj osobnostný rozvoj. „Vnútrofiremná univerzita“ ASP CAMPUS ponúka viaceré druhy manažérskych školení, tréningov a teambildingových aktivít. Jej súčasťou je napríklad špeciálny tréningový model Efektívny Manažér určený vybraným zamestnancom.
ID: 4227161  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac