Realitný maklér

MADE IN REAL s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 31, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
percentualne ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v realitách je zaujímavá, dynamická, flexibilná. Buďte nezávislými pánmi svojho času s možnosťou vysokého zárobku.
Šancu uspieť má ten, kto je aktívny, kreatívny, komunikatívny, čestný a samozrejme pracovitý.

Práca v realitách je na živnosť, preto každý má šancu výšku svojich príjmov priamo ovplyvniť podľa svojich predstáv.

Náplňou práce je predovšetkým
- vyhľadávanie nehnuteľností za účelom predaja, kúpy, prenájmu
- obhliadky nehnuteľností
- prezentácia nehnuteľností
- vytváranie si vlastnej databázy a aktívna práca s touto databázou

Teším sa na stretnutie s Vami v realitnej kancelárii MADE IN REAL
Jakub Jastrabík

- bezplatné úvodné profesionálne zaškolenie pre maklérov ( aj záujemcovia bez praxe )
- osobný mentoring, ktorého cieľom je maximálne pomôcť maklérom a zvýšiť ich efektivitu
- žiadne vstupné poplatky
- budovanie vlastného tímu
- úvodné obhliadky vždy absolvované so skúseným maklérom
- maximálne provízie - možnosť ovplyvniť výšku svojej odmeny
- možnosť bezplatne inzerovať svoju ponuku na webových portáloch
- maximálna podpora pri realizovaní obchodu – podpis zmlúv, kataster, notár
- možnosť pracovať pre spoločnosť v príjemnom prostredí, pohodovom kolektíve, s víziou a cieľom do budúcnosti

Viac na osobnom pohovore

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu, svoje životopisy zasielajte priamo na adresu:
[email protected]

Prípadne si termín pohovoru dohodnite na t.č.: +421 905 719 651

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v spoločnosti MADE IN REAL.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- sebadisciplína
- kreativita
- osobné ambície
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- flexibilita
- potreba osobného rastu a vzdelávania sa
- znalosť práce na PC a internete

MADE IN REAL – kde sa Vaše bývanie stáva realitou. Sme aktívna realitná kancelária, ktorá kladie maximálny dôraz na spokojnosť klientov. Osobným prístupom zabezpečujeme kompletný servis pri kúpe/predaji nehnuteľností. Máme svoje ciele a vízie a preto nepodceňujeme žiadny obchodný prípad. Novým členom tímu preto vieme poskytnúť maximálnu podporu a pomôcť v rozbehu pri splnení osobných predstáv a cieľov. Staňte sa úspešným aj Vy.
ID: 2571526  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: percentualne ohodnotenie