Lektor/školitel počítačových kurzov: SQL Server, Oracle administrator...

Macrosoft s.r.o.

Štefánikova 47 a v ramci celej SR, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Bánovce nad Bebravou, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Nitriansky kraj, Topoľčany, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Levoča, Stará Ľubovňa, Košice
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou 10 - 40 Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho úspešného tímu hľadáme ďalších lektorov na vedenie IT kurzov. Treba ovládať minimálne jeden z uvedených programov na úrovni pokročilý až profesionál.

Prioritne hľadáme lektorov pre kurzy:
SQL server - programátor, administrácia
Oracle - programátor, administrácia
Windows Server - správa a administrácia
Linux - správa a administrácia
Tvorba webstránok HTML 5, CCS 3, PHP, JavaScript, MYSQL, Joomla, WordPress

Prípadný záujemcovia sa môžu prihlásiť aj na vedenie kurzov:
MS Office
MS Project, SharePoint
Java, J2EE
Photoshop, InDesign, Illustrator, Corel DRAW, 3D STUDIO MAX, AutoCAD

- práca v príjemnom klimatizovanom prostredí
- práca vhodná pre freelancerov
- mladý dynamický kolektív
- možnosť ďalšieho bezplatného vzdelávania
- výhodné pracovné a platové podmienky
- dobré dopravné spojenie na pracovisko

Informácie o výberovom konaní

Jedna sa o spoluprácu na dohodu alebo na živnosť.

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte o prácu v našej spoločnosti záujem, zašlite Váš štruktúrovaný životopis na adresu souc@macrosoft.sk. Do predmetu uveďte programy, pre ktoré chcete viesť kurzy.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Macrosoft, s.r.o. v súlade so zákonom 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý
UNIX/Linux - pokročilý
Microsoft SharePoint - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

SQL - pokročilý
Oracle Database - pokročilý
PL/SQL - pokročilý
Java - pokročilý
PHP - pokročilý
Microsoft SQL Server - pokročilý
Visual Basic .NET - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia Oracle Database - pokročilý
Administrácia Microsoft SQL Server - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- jednu z požadovaných znalostí minimálne na úrovni po pokročilý
- schopnosť a ochotu svoje vedomosti zrozumiteľne odovzdávať účastníkom školení
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

Spoločnosť Macrosoft organizuje školenia a kurzy od roku 1996. Spoločnosť je jedným z popredných poskytovateľov služieb v oblasti počítačových školení, kurzov rozvoja osobnosti a manažérskeho vzdelávania na Slovensku

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štefánikova 47
811 04 Bratislava