IT Lektor Oracle, JAVA, .Net, MS Server produkty

Macrosoft s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 47, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou v závislosti od schopností a kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho úspešného tímu prijmeme ďalších lektorov na vedenie IT kurzov so zameraním na:

MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Access
Grafické kurzy - Photoshop, InDesign, Illustrator, Corel DRAW, 3D STUDIO MAX, AutoCAD
Multimédia - Sony Vegas, After Effects
MS Project,
Linux
Windows Server
Oracle
Java
J2EE
Visual Basic
. NET
SQL Server
HTML, Joomla, Tvorba www stránok, WordPress...

Stačí ovládať jeden z uvedených programov a mať ochotu svoje vedomosti zrozumiteľne odovzdávať účastníkom školenia. Akceptujeme úrovne pokročilý až profesionál.

Práca v príjemnom klimatizovanom prostredí
Mladý dynamický kolektív
Možnosti ďalšieho bezplatného vzdelávania
Výhodné pracovné a platové podmienky
Dobré dopravné spojenie na pracovisko

Informácie o výberovom konaní

Jedna sa o externú spoluprácu na dohodu alebo na živnosť.

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte o prácu v našej spoločnosti záujem, zašlite Váš štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Macrosoft, s.r.o. v súlade so zákonom 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- je potrebné ovládať niektorú z uvedených aplikácií na profesionálnej úrovni a mať schopnosti a ochotu svoje vedomosti zrozumiteľne odovzdávať účastníkom školení
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti

Macrosoft, s.r.o. , školiace centrum zamerané na organizovanie školení už od roku 1996. Patríme medzi najskúsenejšie firmy na Slovensku v tejto oblasti a dlhoročne sme jedným z lídrov na trhu IT i manažérskeho vzdelávania. Zároveň sme držiteľmi prestížneho ocenenia Pečať finančnej stability v segmente SME.

Kurzy robíme prezenčne v našich priestoroch a takisto online.

Školiace stredisko Macrosoft s.r.o. je Certifikovaným autorizovaným testovacím strediskom Pearson VUE, KRYTERION, PSI, CERTIPORT, Prometric a UKVI.

U nás môžu záujemcovia absolvovať certifikačné testy a získať medzinárodne uznávané certifikáty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2341164  Dátum zverejnenia: 25.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou v závislosti od schopností a kvalifikácie