Obchodník/obchodníčka pre zľavový portlál CenyNaDne.sk

Macrosoft s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Internetový portál hľadá obchodných zástupcov pre vyhľadávanie a dohadovanie nových ponúk od firiem na zaradenie ich akcií na portál cenynadne.sk

Náplň práce
Hľadať a oslovovať nových dodávateľov zľavových ponúk a akcií pre server hromadného nakupovania cenynadne.sk.

• Motivujúce platové ohodnotenie
• Odmeny podľa výkonu formou provízie z predaja
• Voľná pracovná doba
• Možnosť absolvovania školení zdarma a kariérny rast v rámci firmy
• Práca v atraktívnych turistických lokalitách
Nastup: Okamžite

Svoj životopis zašlite e-mailom na adresu [email protected].

Pre bližšie informácie o pracovnej ponuke si kliknite na stránku www.cenynadne.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

• Prax v oblasti obchodu (napr. v reklame, marketingu alebo ina forma predaja na internete)
• Výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• Časová flexibilita
• Kreativita, organizačné schopnosti, zodpovednosť, cieľavedomosť, silná vnútorná motivácia
• Dobrý písomný a hovorový prejav
• Skúsenosti a kontakty v oblasti predaja služieb cestovného ruchu sú výhodou

Macrosoft, s.r.o. , školiace centrum zamerané na organizovanie školení už od roku 1996. Patríme medzi najskúsenejšie firmy na Slovensku v tejto oblasti a dlhoročne sme jedným z lídrov na trhu IT i manažérskeho vzdelávania. Zároveň sme držiteľmi prestížneho ocenenia Pečať finančnej stability v segmente SME.

Kurzy robíme prezenčne v našich priestoroch a takisto online.

Školiace stredisko Macrosoft s.r.o. je Certifikovaným autorizovaným testovacím strediskom Pearson VUE, KRYTERION, PSI, CERTIPORT, Prometric a UKVI.

U nás môžu záujemcovia absolvovať certifikačné testy a získať medzinárodne uznávané certifikáty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1155518  Dátum zverejnenia: 8.8.2014