Barman/ka, Čašníčka - Košice

MACAO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 84, Košice, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme schopnú barmanku/barmana do našej kaviarne Clematis Coffee & Tea na Hlavnej 84 v Košiciach

Náplňou práce je:
- obsluha zákazníkov kaviarne Clematis Coffee & Tea
- pripravovať rôzne druhy kávy a čajov podľa predpísaných štandardov
- servírovanie nápojov a zákuskov
- starostlivosť o kaviareň/bar/, príprava na dennú prevádzku
- predaj kávy a čajov na váhu
- sledovanie stavu zásob
- udržiavanie estetického vzhľadu prostredia a istoty

- príjemné pracovné prostredie
- predaj kvalitných káv a čajov z celého sveta
- firemné prostredie odmeňujúce výkony, poskytujúce plnú podporu
- zamestnanie v stabilne rastúcej spoločnosti

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis vybraním možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na praca@clematis.sk.

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.

Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti MACAO SLOVAKIA, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.12.2016 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

OpenOffice.org Writer - základy
Microsoft Word - základy
OpenOffice.org Calc - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- na vyštudovanom odbore nezáleží, stačí len chcieť pracovať s ľuďmi a za barom, my Vás zaškolíme
- vytrvalosť, spoľahlivosť, schopnosť prekonávať prekážky a zvládať náročné situácie
- príjemné vystupovanie
- nekonfliktné správanie

Spoločnosť MACAO SLOVAKIA s.r.o. je prevádzkovateľom kaviarne Clematis Coffee@Tea v Košiciach a internetového obchodu www.clematis-coffeeandtea.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Perlová 1
040 01 Košice-Juh

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2362573   Dátum zverejnenia: 28.11.2016