Skladník

MABONEX SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Krajinská cesta 3, okres Piešťany
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava tovaru k expedícii, príjem tovaru, vyskladňovanie - manuálna práca

Nástupný plat + odmeny, stabilná spoločnosť, sociálne výhody

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Okolie Piešťany, Vrbové. Motivačný list a profesijný životopis zasielať poštou príp. e-mailom. Miesto výkonu práce je: Krakovany 16.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme ukončené základné prípadne stredoškolské vzdelanie. Prax vo veľkosklade s potravinami vítaná. Zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve. Dobrý zdravotný stav - manuálna práca na dve smeny. Osobnostné a pracovné predpoklady na výkon práce. VZV výhodou.

Jedna z najväčších a najvýznamnejších spoločností na Slovensku zaoberajúca sa nákupom, skladovaním, predajom a distribúciou kompletného sortimentu potravinárskych výrobkov do stravovacích zariadení.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2730942  Dátum zverejnenia: 20.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou