Skladový manipulant/ Rozvozca

Mabo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príjem materiálových a tovarových zásob do skladu na základe podkladov.
• Výdaj materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok a dodacích listov.
• Umiestňovanie zásob do regálov a miest, ktoré sú na to určené.
• Riadne označenie uskladneného tovaru a materiálu informačnými štítkami, kolkami, podľa potreby zamestnávateľa a jeho odberateľov.
• Príprava tovaru pre osobný odber zákazníkov a jeho následne vydanie.
• Vykonávanie inventúr v sklade.
• Vedenie evidencie skladových zásob na základe výpočtovej techniky tomu určenej, alebo na tlačivá tomu určené.
• Doručovanie tovaru na základe objednávky.
• Vedenie sprievodnej dokumentácie k objednávkam.
• Plánovanie a optimalizovanie prepravných trás.
• Podieľanie sa na nakladaní a vykladaní tovaru s dôrazom na jeho bezpečné uloženie.
• Prijímanie a vydávanie hotovosti za doručený tovar.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti MABO s.r.o. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Osobné údaje poskytnuté v zaslanom životopise budú bezodkladne po skončení výberového konania korektne zlikvidované plne v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

vodič úžitkového vozidla do 3,5 tony
2

- nutná prax min. 2 roky vo vedení úžitkového vozidla do 3,5 tony a v rozvoze tovaru - podmienka prijatia,
- zdravotný preukaz,
- preukaz na vedenie elektrického vysokozdvižného vozíka - výhoda,

vítané znalosti a vedomosti:
- výborná orientácia v centre starého mesta a pešej zóny
- orientácia v gastro prevádzkach
- orientácia v nápojoch a potravinárskych produktov

Distribúcia ALKO a NEALKO tovaru do GASTRONÓMIE. Sklad sa nachádza na prístupnom mieste v Petržalke.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MABO s.r.o
Jána Stanislava 28A
841 05 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1485607   Dátum zverejnenia: 24.9.2016