ASP.NET / C# developer

M2M Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Fraňa Mráza 10, 010 01 Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú dohodnuté na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného IT vývojára s dobrou znalosťou programovacieho jazyka C# / ASP.NET, ktorý bude pracovať v tíme (1-3 ľudia) a bude zodpovedný za analýzu a vývoj podľa požiadaviek zákazníka.
Výhodou je ak ovládaš: MSSQL, CSS, Javascript / JQuery, Java, Android, GIT, UML.

Našim zamestnancom ponúkame možnosť pracovať so zaujímavými a inovatívnymi technológiami pri všetkých fázach vývoja produktu (komunikácia so zákazníkom, analýza, návrh, ...) s dlhodobou možnosťou zamestnania. U nás nájdete taktiež flexibilnú pracovnú dobu a záujem o teambuildingové aktivity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
HTML - Pokročilý

- zodpovednosť a tímovosť
- záujem o nové technológie
- analytické zručnosti

Sme M2M solutions s.r.o., dynamická technologická spoločnosť zo Žiliny a od roku 2010 vyvíjame vlastné riešenia a produkty v oblasti logistiky a výroby. Naša firma je výnimočná vďaka ľuďom. Záleží nám na tom, aby sme sa v práci všetci cítili dobre, preto spolu otvorene komunikujeme, počúvame sa a spoločne tvoríme priateľskú atmosféru.

S technologickými riešeniami digitalizujeme procesy našich zákazníkov, čím im pomáhame minimalizovať náklady a zároveň znižovať dopad ich podnikania na životné prostredie. Projekty vychádzajú z našich vlastných inovatívnych riešení, čo zabezpečuje kontinuitu práce a zároveň prináša výzvy, vďaka ktorým sa neustále rozvíjame a posúvame vpred. Veríme, že našou cestou je tvorba inovácií, ktorá zohľadňuje potreby a očakávania nielen dnešnej, ale aj budúcich generácií.

Túžba objavovať vesmír nás priviedla k niekoľkým výnimočným projektom v oblasti vesmírneho sektora. Portfólio našej spoločnosti zahŕňa aj spoluprácu s prestížnymi zahraničnými inštitúciami, ako je Oxfordská Univerzita a Európska vesmírna agentúra.

Viac informácií o nás sa dozvieš na našom webe www.m2ms.sk

Teší sa na Teba tím M2M Solutions, s.r.o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1889677  Dátum zverejnenia: 6.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú dohodnuté na pracovnom pohovore