Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Ilava
plný úväzok
M2C

M2C Temporary byla založena v roce 1992. V současnosti je předním českým agenturních pracovníků v oblasti facility managementu (technické zabezpečení a údržba budov, integrované bezpečnostní služby, technologie a úklid). Za 20 let své existence se rozrostla v dynamickou společnost a mimo Českou a Slovenskou republiku úspěšně expandovala do Bulharska, Maďarska, Polska, Ruska, Turecka a do dalších zemí.

Technik -údržbár

M2C

Náplň práce

  • údržba a opravy technických systémov
  • operatívna a preventívna údržba
  • mechanická a elektrická údržba

Požiadavky

Osvedčenie na obsluhu plynovej kotolne.
Platná vyhláška 22 (samostatný elektrotechnik – §22)

Ponúkame

Plat od 900Eur
Náborový príspevok a ubytovanie.

Kontakt

Kontakt
Kontaktná osoba: Martina Englerová
Tel.: 0918121581
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2817807   Dátum zverejnenia: 18.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.