Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
M2C

M2C byla založena v roce 1992. V současnosti je předním českým poskytovatelem komplexních služeb v oblasti facility managementu (technické zabezpečení a údržba budov, integrované bezpečnostní služby, technologie a úklid). Za 20 let své existence se rozrostla v dynamickou společnost a mimo Českou a Slovenskou republiku úspěšně expandovala do Bulharska, Maďarska, Polska, Ruska, Turecka a do dalších zemí.

SBS pracovník do nákupných galérií a obchodných prevádzok

M2C

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

  • ochrana a bezpečnosť majetku klienta
  • pochôdzková a detektívna činnost po objekte
  • obsluha kamerových systémov
  • práca na zmeny (denné a nočné)
  • vykonávanie fyzickej kontroly
  • riadenie sa pokynmi nadriadeného

Požiadavky:

• Preukaz odbornej spôsobilosti nutný – v prípade potreby vybavíme kurz

Upresnenie platových podmienok:

Hodinová mzda - 3,50eur/hodina
Priveďte si so sebou kamaráta a získajte ďalších 25 eur ako bonus.

Iné výhody:

Výhodné platové podmienky, mzda pravidelne v termíne na účet alebo v hotovosti.
Možnosť zálohy už po odpracovaní piatich zmien.
Možnosť profesijného rastu.
Výkonnostné odmeny.
Stravné lístky v hodnote 3,38 eur za každú odpracovanú zmenu.
Zázemie veľkej a serióznej SBS.

Termín nástupu do práce:

dohodou (ASAP)

Informácie pre uchádzača:

Preukaz odbornej spôsobilosti je nutnosťou, ak ho však nemáte, radi Vám pomôžeme pri jeho získaní. Poskytujeme Vám pôžičku na kurz odbornej spôsobilosti a organizačnú podporu počas celého kurzu.
Predosť dávame uchádzačom z Bratislavy a okolia.

Kontakt

Kontakt
Kontaktná osoba: Martina Englerová
Tel.: 0918121581
E-mail: poslať životopis

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810975   Dátum zverejnenia: 14.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.