Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
M2C

M2C byla založena v roce 1992. V současnosti je předním českým poskytovatelem komplexních služeb v oblasti facility managementu (technické zabezpečení a údržba budov, integrované bezpečnostní služby, technologie a úklid). Za 20 let své existence se rozrostla v dynamickou společnost a mimo Českou a Slovenskou republiku úspěšně expandovala do Bulharska, Maďarska, Polska, Ruska, Turecka a do dalších zemí.

Náborár/ka - Bratislava (vhodné aj pre ZP a ZŤP)

M2C

Náplň práce:

• Vedenie agendy náboru
• Vystavovanie inzercií
• Spracovanie reakcií uchádzačov
• Vedenie pracovných pohovorov
• Komunikácia s manažérmi, ktorí vedú druhé kolá pohovorov
• Vyhodnocovanie štatistík o efektívnosti inzercií
• Práca v kancelári, ale aj v teréne
• Reporting a súvisiaca administratíva

Požiadavky:

• Chuť pracovať
• Nástup ihneď
• Vlastná iniciatíva v oblasti náboru a výberu zamestnancov vítaná

Ponúkame:

• Fixnú a motivačnú časť mzdy podľa počtu prijatých zamestnancov
• Zázemie stabilnej spoločnosti
• Možnosť profesijného a platového rastu

Kontakt:

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj životopis cez uvedený formulár, alebo napíšte na n.slovensko@m2c.eu.

Kontakt

ID: 2747604   Dátum zverejnenia: 3.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.