Operačný dôstojník, Bezpečnostný pracovník v SBS Trnava

M2C

Miesto práce
Trnava, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Ochrana a bezpečnosť majetku klienta
• Pochôdzková činnost po objekte
• Práca na zmeny (denné a nočné)
• Vykonávanie fyzickej kontroly
• Riadenie sa pokynmi nadriadeného
• Obsluha kamerového systému
• Vstupné zaškolenie

Požiadavky:

• Preukaz odbornej spôsobilosti - zaistíme

Zamestnanecké výhody, benefity:

Až 3,50 Euro na hodinu.

Práca a sociálne zabezpečenie v stabilnej spoločnosti, odvody zo mzdy sú riadne hradené zamestnávateľom, výhodné platové podmienky, možnosť rozmanitého profesijného rastu, gastrolístky. V prípade, ak prinesiete so sebou známeho alebo kamaráta, získate bonus 50 eur.

Ponúkame ubytovanie v podnájme na byte alebo na ubytovni za 50 eur mesačne.
Informácie o výberovom konaní
Poskytujeme UBYTOVANIE za zvýhodnenú cenu.

Platný preukaz odbornej spôsobilosti a čistý odpis z registra trestov je NUTNOSŤOU!
V prípade potreby vybavíme kurz a poskytneme pôžičku na kurz.

Kontakt:

Kontaktná osoba:
Martina Englerová
0918121581

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
ID: 2734651  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.