Lukratívna ponuka pre SBS v BA 3,50 - 3,70eur/hodina + nábor

M2C

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- ochrana a bezpečnosť majetku klienta
- pochôdzková činnost po objekte
- obsluha kamerových systémov
- práca na zmeny (denné a nočné)
- vykonávanie fyzickej kontroly
- riadenie sa pokynmi nadriadeného

Požiadavky:

• Preukaz odbornej spôsobilosti - zaistíme

Upresnenie platových podmienok:

3,50 - 3,70 eur /hodina
Náborový príspevok 25 eur. Možnosť opakovania počas prvých troch mesiacov od nástupu.
Priveďte si so sebou kamaráta a získajte ďalších 25 eur ako bonus.

Ubytovanie v Bratislave.

Iné výhody:

Výhodné platové podmienky, mzda pravidelne v termíne na účet alebo v hotovosti.
Možnosť zálohy už po odpracovaní piatich zmien.
Možnosť profesijného rastu.
Výkonnostné odmeny.
Stravné lístky v hodnote 3,15 eur za odpracovanú zmenu.
Zázemie veľkej a serióznej SBS.

Termín nástupu do práce:

dohodou (ASAP)

Informácie pre uchádzača:

Preukaz odbornej spôsobilosti je nutnosťou, ak ho však nemáte, radi Vám pomôžeme pri jeho získaní. Poskytujeme pôžičky na kurz odbornej spôsobilosti a organizačnú podporu počas kurzu.
Predosť dávame uchádzačom z Bratislavy a okolia.

V ojedinelých prípadoch prijmeme aj mimobratislavských uchádzačov. Zabezpečíme ubytovanie za 4 eur za 1 ubytovaciu noc. Platí sa iba za "odspaté" noci.

Termín nástupu ASAP (ihneď), prípadne dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
ID: 2671425  Dátum zverejnenia: 1.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.