Umývač áut

M23 s.r.o.

Miesto práce
Tesco, Lamacska cesta 1C, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Vykonnostne odmenovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ručné umývanie aut pred obchodnými centrami

zakladna mzda + vykonnostne bonusy

podmienkou zaradenia do výberového konanie je aby uchádzač o pracovnú pozíciu zaslal životopis na uvedenú e-mailovú adresu. na e-mail bude odpovedané len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa uvedenej pracovnej pozície nás môžete kontaktovať na telefónom čísle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

základná manuálna zručnosť, samostatnosť, dodržiavanie technologických postupov, prijemné vystupovanie, vhodne pre mužov aj ženy, flexibilná pracovná doba medzi 9:00-21:00 po dohode,

Spoločnosť prevádzkuje ručné umývanie áut pred obchodnými centrami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1847973  Dátum zverejnenia: 27.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Vykonnostne odmenovanie