Obchodný riaditeľ

M1, a.s.

Miesto práce
Závodná 459, 027 43 Nižná, Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne hľadanie nových obchodných príležitostí a udržiavanie a rozvoj dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- zodpovednosť za komunikáciu a obchodnú politiku v rámci pridelených zákazníkov a efektívne využitie všetkých obchodných príležitostí a kontaktov
- prezentácia služieb a riešení klientom
- zodpovednosť za správne a včasné odovzdanie ponuky, sledovanie a účasť na ponukovom konaní až do rozhodnutia o zákazke
- udržiavanie a rozvoj dlhodobých vzťahov so zákazníkmi a aktívne hľadanie nových obchodných príležitostí / zákazníkov
- reporting, prezentácia výsledkov, analýza trhu, monitorovanie konkurencie
- vedenie obchodných jednaní
- zpracovanie ponúk a cenových kalkulácií
- reportovanie všetkých dôležitých zmien a konkurenčných aktivít

- všetky manažérske benefity a plat dohodou
- osobný a odborný rast v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť M1, a.s. robí výberové konanie pre svojho výrobného partnera na pozíciu - OBCHODNÝ RIADITEĽ
Ďakujeme Vám za zaslanie Vašich životopisov. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých skúsenosti a kompetencie spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti obchodu
- spoľahlivosť, dôslednosť analytické myslenie
- schopnosť analyzovať potreby a možnosti zákazníka
- komunikačné a organizačné zručnosti
- schopnosť samostatného rozhodovania a tímovej spolupráce
- pozitívny prístup k práci, flexibilita

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami.
M1 a.s. sa zaoberá prevádzkovaním priemyselno-logistických areálov a multifunkčných objektov. V priemyselno-logistickom parku M1 je etablovaných viacero spoločností, ktoré zamestnávajú okolo 700 pracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3168183  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou