Obchodný riaditeľ s AJ a NJ

M1, a.s.

Miesto práce
okres Tvrdošín, okres Žilina
Termín nástupu
september/október
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen top-manažmentu budete zodpovedať za komplexnú obchodnú politiku spoločnosti. V spolupráci s manažmentom budete definovať obchodnú stratégiu a politiku firmy. Vašou úlohou bude efektívne riadenie obchodného tímu a spolupráca s existujúcou klientelou a akvizícia nových obchodných príležitostí. Budete zodpovedať aj za obchodný rozpočet spoločnosti, politiku v oblasti cien, reporting obchodného úseku, riadenie marketingových a PR aktivít, reprezentáciu spoločnosti vo vzťahu k externému prostrediu. Reportovať budete priamo riaditeľovi spoločnosti, v rámci svojej kompetencie budete úzko spolupracovať s ostatnými divíziami spoločnosti. Náplňou práce je taktiež hľadanie nových možností rozvíjania obchodného smeru spoločnosti.

- motivujúce finančné ohodnotenie
- perspektíva spoločnosti

Životopisy v slovenskom jazyku prosím zasielajte na adresu [email protected] . Váš životopis bude starostlivo posúdený vzhľadom na požiadavky a nároky na pozíciu, ktorú aktuálne ponúkame. Ak Vaše profesijné skúsenosti zodpovedajú kritériám, budeme Vás kontaktovať v záležitosti stanovenia termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
OpenOffice.org Base - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Očakávame, že o túto vynikajúcu kariérnu príležitosť prejavia záujem uchádzači s preukázateľnými úspechmi v oblasti riadenia obchodu - ideálne v oblasti elektroniky a výroby káblových zväzkov. Prax 3 roky je podmienkou! Ochota a chuť cestovať po celej Európe. Strategické myslenie, vynikajúce riadiace predpoklady, schopnosť efektívnej negociácie a rozvíjania obchodných vzťahov a zodpovedajúce ekonomické znalosti sú samozrejmými predpokladmi na zvládnutie úloh v tejto pozícii. Takisto od uchádzačov očakávame vysokú mieru flexibility, ochotu ďalej sa vzdelávať a prispievať k úspechu spoločnosti. Nevyhnutnou požiadavkou je aj veľmi dobrá znalosť anglického jazyka. Dodatočná znalosť ďalších svetových jazykov je samozrejme výhodou.

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami.
M1 a.s. sa zaoberá prevádzkovaním priemyselno-logistických areálov a multifunkčných objektov. V priemyselno-logistickom parku M1 je etablovaných viacero spoločností, ktoré zamestnávajú okolo 700 pracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1843628  Dátum zverejnenia: 23.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou