Pracovník v strojárskej firme - CNC frézar/programátor

M+T Industriall s.r.o.

Miesto práce
Považská Teplá 521, Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatnà pràca na CNC strojoch frézach
-samostatné CNC programovanie
- výhodou je znalosť systému MAZAK
-kusovà/sèriovà vyroba
-čìtanie technickej dokumentàcie
-vymena nàradia a prevàdzkovych dielov
- samokontrola
- prax min. 2 roky v obore strojásrstvo s prácou na CNC strojoch

Práca v dvojsmennej prevádzke v zabehnutej strojárskej firme, dobrý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

najlepšie strojárstvo

Počet rokov praxe

2

- spoľahlivý
- zodpovedný
- ústretový

Spoločnosť M+T industial, s.r.o. bola založená v roku 2002 v Považskej Teplej . Sídlo spoločnosti sa nachádza 4 km od Považskej Bystrice v obci Považská Teplá. Spoločnosť si od svojho vzniku vybudovala stabilnú pozíciu na slovenskom i zahraničnom trhu.

Prevažná časť našich výrobkov smeruje na export v rámci celej Európy. Medzi najväčších zákazníkov patria významné medzinárodné spoločnosti z Nemecka a Slovenska.

Súčasťou podniku je administratívna budova, sklad a výrobná hala, v ktorých sa nachádza príprava výroby s obrábacími centrami, zvarovňou, lakovňou a montážnou halou.

Našou dominujúcou oblasťou pôsobenia je strojársky priemysel. Disponujeme novými strojárskymi technológiami, zabezpečujeme strojársku výrobu od súčiastok až po kompletné stroje.

Zaoberáme sa aj strojárskou výrobou pre rôzne odvetvia priemyslu – potravinársky, automobilový , textilný a pod.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Považská Teplá 521
01705 Považská Bystrica
ID: 2454384   Dátum zverejnenia: 13.10.2016