Можливість для людей з України
Logo M+Slovakia, s.r.o.

Bolt Representative Slovakia

M+Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+ zákonné príplatky za prácu v noci a cez víkend a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytuje podporu používateľom prostredníctvom telefónu, chatu, e-mailu a iných komunikačných kanálov v súvislosti so službami poskytovanými klientom, vrátane (okrem iného): zdieľania jazdy, donášky jedla
• Dodržiava komunikačné postupy, usmernenia a zásady
• Vykonáva hovory používateľom podľa kampaní a programov používateľov
• Rieši otázky zákazníkov prijaté v zákazníckom servise
• Zabezpečuje vysokú úroveň spokojnosti a kvality pre zákazníkov
• Udržiava a zlepšuje vzťahy s používateľmi
• Radí zákazníkom
• Vytvára potenciálnych zákazníkov
• Uchováva záznamy o interakciách so zákazníkmi, spracováva zákaznícke účty a archivuje dokumenty
• Vykonáva všetky ostatné práce podľa rozhodnutia nadriadeného, obchodných potrieb a typu práce spojených s príslušným pracoviskom
a oblasťou podnikania

  • Môžeš pracovať z akejkoľvek časti Slovenska vďaka trvalému Home Office.
  • Zabezpečíme Ti technológiu na prácu.

Informácie o výberovom konaní

Trvalý Home Office pre celé Slovensko
Nástup ihneď
Povinné aj nočné smeny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Tímová práca - Pokročilý
Riešenie problémov - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skvelá komunikácia a aktívne počúvanie
• Empatia, zodpovednosť, integrita a dôvera
• Schopnosť riešiť problémy a myslieť dopredu
• Schopnosť tímovej práce
• Multitasking
• B2 anglický jazyk, slovenský jazyk na materinskej úrovni
• Technické zručnosti, zručnosť v online pracovnom prostredí

Spoločnosť Mplus Group bola založená v roku 2007 ako priekopník v oblasti kontaktných centier v jadranskom regióne a stala sa najväčšou nezávislou spoločnosťou v juhovýchodnej Európe, ktorá sa zaoberá outsourcingom obchodných procesov (BPTO) a má hlboké znalosti v tomto odvetví.

Skupina Mplus Group dnes podporuje viac ako 300 renomovaných regionálnych a globálnych zákazníkov zo 62 lokalít úspešnou integráciou dynamických odvetví kontaktných centier, informačných technológií a služieb zamestnanosti do uceleného portfólia služieb pripraveného riešiť globálne výzvy v oblasti optimalizácie zákazníckej skúsenosti.

Spoločnosť Mplus prináša svojim partnerom rast a flexibilitu s dôrazom na poskytovanie efektívnych a vysokokvalitných služieb za konkurencieschopné náklady a bezpečnú IT infraštruktúru s najmodernejšími technológiami.

V prípade záujmu môžete rýchlejšie reagovať na ponuku tu:

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Pavol Kupko
Tel.: +421944644610
E-mail: poslať životopis
ID: 4756728  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac