Recepčná 4* Hoteli City Residence Apartment Hotel

M.S.I. Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bačíkova 18, 040 01 Košice, Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- check-in/check-out hostí a poskytovanie informácií o hotelových službách
- vybavovanie rezervácií
- telefonická a mailová komunikácia
- vystavovanie pokladničných dokladov za ubytovacie služby a inkasovanie platieb, práca s pokladňou
- reportovanie činností
- vykonávanie zúčtovania odvodov tržieb z recepcie
- vystavovanie faktúr
- denná komunikácia v AJ
- reprezentatívne, profesionálne a dôveryhodné vystupovanie

Odvoz domov po nočnej zmene, práca v príjemnom mladom kolektíve a príjemnom prostredí v centre mesta, dlhodobá pracovná perspektíva, flexibilná pracovná doba (možnosť dohody).

- Plynulé ovládanie anglického jazyka je podmienkou (Viac ako 50% zahraničných hostí)
- prax výhodou
- dôslednosť, samostatnosť,schopnosť pracovať pod tlakom,tímový hráč a flexibilita

Profesijný životopis s fotografiou posielajte na email: [email protected]
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate vyššie uvádzané požiadavky, budeme Vás kontaktovať.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilný, komunikatívny, zodpovedný

Obchodná spoločnosť. Medzinárodný obchod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2660928  Dátum zverejnenia: 28.12.2016