Hlavná recepčná

M.S.I. Europe s.r.o.

Miesto práce
Bačíkova 18, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
01.05.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho pracovného tímu prijmeme šikovnú kolegyňu na pozíciu Hlavná recepčná, ktorá bude zodpovedná za zverený tím recepčných a bude komplexne zabezpečovať plynulý chod hotelovej recepcie:
- pracovná doba:
Po-Pi: 7:00-15:30 hod.
-náplň práce:
- správa rezervácií: prijímanie, aktualizovanie, kontrola a potvrdzovanie rezervácií a správa rezervačných portálov
-check-in/check/out hostí a s tým spojená administratíva, poskytovanie informácií o hotelových službách
- riešenie podnetov reklamácií hostí
-aktívna komunikácia s hotelovými hosťami (prevažne v angličtine) a s kolegami na ostatných oddeleniach
- koordinácia tímu recepčných, plánovanie zmien, vedenie porád, tréning nových kolegov
- vystavovanie pokladničných dokladov za ubytovacie služby a inkasovanie platieb, práca s pokladňou, hmotná zodpovednosť za financie
- skupinová alebo individuálna fakturácia, príprava podkladov pre účtovné oddelenie
- reportovanie činností
- komplexne zabezpečenie plynulého chodu recepcie
-úzka spolupráca s managerkou hotela

práca v príjemnom mladom kolektíve,multikultúrne prostredie, denné využitie cudzích jazykov, dlhodobá pracovná perspektíva, motivujúce platové ohodnotenie, osobnostné príplatky

Vaše žiadosti s profesijným životopisom v slovenskom jazyku s fotografiou posielajte prosím do 30.5.2018 na email: [email protected]

Do svojej žiadosti uveďte názov pozície : Hlavná recepčná

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Na osobné výberové stretnutie budeme pozývať iba kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá zadané v inzercii.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, ekonomické, hotelový managment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pracovnej pozícii očakávame od vhodnej kandidátky rozvahu, organizačné schopnosti, plynulé ovládanie anglického jazyka -reprezentatívne, profesionálne a dôveryhodné vystupovanie
-silná orientácia na hostí a služby hotela
-samostatnosť, spoľahlivosť, empatia
-skúsenosti s vedením menšieho tímu

Obchodná spoločnosť, medzinárodný obchod, ubytovacie a stravovacie služby

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2914788  Dátum zverejnenia: 17.4.2018