Asistent predaja Vráble

M + M

Miesto práce
M+M TABAK Vráble, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu / kolegu do nášho tímu vo Vrábľoch v predajni M+M TABAK, ktorý hľadá stabilnú prácu, má príjemné vystupovanie a ochotu učiť sa nové veci. Radi medzi nás privítame aj absolventov alebo ľudí, ktorí chcú pracovať, ale nedarí sa im nájsť si prácu.

Vaša náplň práce bude nasledovná:
- pultový predaj cigariet, tabakových výrobkov, doplnkového fajčiarskeho sortimentu a tlače,
- aktívne ponúkanie tovaru zákazníkom,
- starostlivosť o predajňu,
- práca na PC pokladni,
- práca na Tipos termináli,
- objednávky tovaru, dopĺňanie tovaru,
- inventarizácia,
- práca s hmotnou zodpovednosťou.

Ponúkame stabilnú prácu, za ktorú Vás ohodnotíme lepšie ako v iných predajniach. 80 % našich zamestnancov pracuje v našej spoločnosti viac ako 4 roky, čo svedčí o tom, že spokojnosť našich kolegov v predajniach je našou prioritou. Dávame si záležať na tom, aby naši kolegovia v predajniach pracovali v priateľskom pracovnom tíme a pracovnom prostredí predajní, ktoré v pravidelných intervaloch modernizujeme.
Kolegov, ktorí aktívne ponúkajú akcie a tovar ohodnocujeme zaujímavými odmenami naviac.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s profesným životopisom prosíme poslať e-mailom.
Uchádzači vyhovujúci požiadavkám určeným pre danú pozíciu budú pozvaní na osobný pohovor. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem.
Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- obchodnícke myslenie, zameranosť na aktívny predaj
- komunikatívnosť
- nadšenie pre prácu v hektickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom, nekonfliktnosť
- zodpovedné vykonávanie zverených úloh
- schopnosť práce v kolektíve aj samostatne
- ovládanie PC na užívateľskej úrovni
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- spoľahlivosť, zodpovednosť – práca s hmotnou zodpovednosťou
- trestná bezúhonnosť
- flexibilita - ochota pracovať na zmeny, cez víkendy, sviatky
- prax v odbore vítaná

Spoločnosť M+M je stabilnou spoločnosťou, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 1990.
Zaoberáme sa veľkoobchodnou distribúciou tabakového sortimentu a potravinárskeho tovaru.
Prevádzkujeme neustále sa rozširujúcu sieť predajní M+M TABAK na území celého Slovenska s kompletným sortimentom pre fajčiarov vrátane širokého sortimentu cigár, fajok, vodných fajok, zapaľovačov, tabakových produktov, doplnkového sortimentu, tlače a služieb Tipos.

Viac informácií nájdete na www.mplusm.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3126970  Dátum zverejnenia: 10.7.2017